WHEN FREEDOM FITS ON

READ HERE: Boyfriend told that freedom fits on me. I was thinking how is that. How freedom can fit on? May be because it is the basic of my deepest self being. For many years I continue to reach for inner peace, peace in outer world of mine and for freedom. I think freedom is the key for those other cualities. It is part of me, I make it and attract, and in the end I choose it – to live like I wish. Everyone can do it, just if want to.

How freedom can suit on?

After all I have read til now, and despite many different interpretations about “freedom”, I feel, atleat for me, freedom in the ability to be your self after individual naturall calling. And gives even more opportunity to act as you wish. These conditions consummate each other. This past half year (actually many years before it as well) I have been thinking a lot about earning as much as necessery by doing what I love to do, what makes me happy and satisfite. Doing something with what is in to me. As everything else freedom is a choice, where a person chose to live different as he/she wants before falling in deap sleep and losing ability to think. May be you will recognize wich sleep. Sleepers rely on stereotipes, accepting the wiev point of most of socciety as theyr own one. It all discourage person from being an individual with creating own special life.

I just like to think about this to become like this. How freedom looks like?

I think it looks like a kid – happy, alive, true, lifefull, secure and with out fear. Unfortunatelly nowadays world (or may be the person it self?) creates a lot of stress in human being, it creates anxiety. You don’t even notice when you suddonly feel too much of energys inside the body, mind. Human becomes like power cord becoming ticker with too much energy in it. Congestion makes relaxation much harder, release the mody from unnecessery energies. It is a problem of mine too, to feel more calm and peaceful.

THE TRUTH about bright and happy living

I always talk so positive, so with happyness about freedom, choice of being self as it is bright and warm living. It is beautiful, all this, but in the same time sometimes it is so hard. Sometimes its very hard to care about myself. Hard to accept truth as it is in my relationships with loved one, as it will possibly never change. (More in previous story “Love of my life”). It is never just a bright side, but even the dark one is not so dark. Smart heart see true everything with power of double mind. Crying out helps so much to me, then I can breath again.

When I start to need other person more than myself it is time restart thinking. Ask to my heart to move on and remember who is the most important person here. I have so much love in to me that I don’t know where to.. but I can turn it in to myself. Ofcourse, where else!?sky-2

KAD BRĪVĪBA PIESTĀV

Draugs apgavoja, ka man piestāvot brīvība. Es sāku domāt kā tas ir. Kā brīvība var piestāvēt? Varbūt tāpēc, ka tā ir manas dziļākās būtības pamatā. Gadiem ilgi esmu tiekusies uz iekšēju mieru, mieru savā ārvidē un brīvību savā dzīvē. Tā ir daļa manis, es to radu, piesaistu, un galu galā pati to izvēlējos- dzīvot kā vēlos. Katram ir tāda iespēja. Taču vispirms iespējas, lai tiktu izmantotas, ir jāredz un jājūt.

Kā tas ir, ka piestāv brīvība?

Spriežot pēc visa līdz šim izlasītā un, lai gan katram ir sava izpratne par “brīvību”, es jūtu, ka brīvība slēpjas spējā būt pašam sev, būt pēc savas dabas, kas dod vēl vairāk brīvības. Šie apstākļi pilnveido viens otru. Pēdējā pusgada laikā ir daudz domāts par iztikas nodrošināšanu darot to, kas sagādā pieku un gandarījumu. Nodarbojoties ar to, kas ir manī pašā. Brīvība, kā viss cits, ir izvēle, kurā cilvēks izvēlas būt brīvs un atšķirīgs, vēl pirms viņš ir aizmidzis pavisam dziļā miegā un pazaudējis spēju domāt. Varbūt jūs sapratīsiet par kuru miegu ir runa. Aizmigušie un nedomājošie paļaujas stereotipiem, sabiedrības vairākuma viedoklim un visām citām muļķībām, kas cilvēku attur no viņa paša dzīves piepildīšanas.

Un kā izskatās brīvība?

Brīvība izskatās kā bērns- priecīgs, dzīvs, patiess, dzīvelīgs, drošs un nenobijies. Diemžēl mūsdienu pasaule cilvēkā nemanāmi rada stresu, satraukumu. Pašam nemanot rodas tāds kā enerģijas pāblīvējums. Tā it kā vadi paliek resnāki, jo elektība tajos uzkrājas, ja iedomājamies, ka cilvēgs ir vads. Pārblīvējums apgrūtina spēju atslābināties, atbrīvot savu ķermeni un prātu no enerģijas. Tā šobrīd ir aktuāla tēma man, jo par daudz stresoju un nevajadzīgi uztraucos, kā arī naktī ir daļēji apgrūtinoši atslābināties un gulēt kvalitatīvā miegā. Atsākšu meditēt un strādāt ar saviem iekšējiem enerģijas resursiem.

Patiesība par spožu un priekpilnu dzīvi

Par brīvību un būšanu pašam es vienmēr runāju atsaucoties tik positīvi, ar patiku, it kā tā būtu tikai un vienīgi skaista un ērta dzīvošana. Jā, tas viss ir interesanti, skaisti un aizraujoši, taču tajā pašā laikā reizēm kļūst ļoti grūti. Dažreiz ir grūti saņemties, lai rūpētos par sevi. Tie ir īsi brīži, kad gribas atgūt spēkus pašam priekš sevis, taču lāga nezinu kā. Visu to mīlestību, kuru gribu sniegt otram man ir jādod sev. Man ir ļoti grūti pieņemt un sadzīvot ar patiesību par attiecībām ar manu mīļoto cilvēku, jo visticamāk attiecīgie apstākļi tādi arī paliks. (Vairāk iepriekšējā stāstā “Manas dzīves mīlestību”). Nekad nav tā, ka ir tikai “saulaina” dzīve, bet es ļoti labi zinu, ka arī “tumšā” nav tika piķa melna, cik reizēm šķiet. Gudra sirds redz cauri visam ar dubulta prāta gaismu. Izraudāšanās man ļoti palīdz, pēc tam var atkal brivi elpot.

Kad es jūtu vajadzību pēc otra cilvēka vairāk kā pati pēc sevis, ir laiks restartēt domas. Lūgt manai sirsniņai dzīvot tālāk un atcerēties, kurš te ir galvenais. Manī ir tik daudz mīlestības, ka es reizēm nezinu, kur to visu.. bet es taču to varu dot pati sev, piepildīt pati savu dzīvi ar savu mīlestību.

Author of text and photo: Madara Grantina aka Charmy Amely

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s